Rekomendacje

Jakiś czas temu skorzystałam z usług pośredniczki poleconej przez doradcę finansową z Al. Przyjaciół (jak się nazywała ta pani, nie pamiętam). Napisałam maila do pośredniczki i umówiłyśmy się na spotkanie i tak poznałam przesympatyczną panią Blankę, miłą, bezpośrednią osobę. Mimo, że jestem osobą niesłyszącą (lubię nazywać siebie „głuchą”, ale wiem, że większość ludzi nie lubi tego słowa, myślą, że to obraźliwe, ale ja tak nie myślę) dała radę ze mną rozmawiać na kartce z długopisem. Była cierpliwa. Przy każde spotkaniu z klientami zawsze przychodziła punktualnie. Po kilku miesiącach udało się nam sprzedać mieszkanie. Pani Blanka uczestniczyła w całym procesie. Wszystko odbyło się bezproblemowo.

Polecam panią Blankę. Jeśli będę kiedyś sprzedawała, albo kupowała mieszkanie to skorzystam chętnie z Jej usług

Patrycja Janowska

 

 

Pani Blanka Dobrowolska była idealnym pośrednikiem w sprzedaży mojego mieszkania w Warszawie, które było uwikłane w komplikacje własnościowe oraz współwłasność z obcokrajowcem. Ekspertyza Pani Blanki była od samego początku pomocna w promocji mieszkania i znalezieniu odpowiedniego kupującego. Pani Blanka przez cały czas transakcji (która z powodu komplikacji była długa i niebywale szczegółowa) pracowała wyłącznie na moja korzyść i z myślą o moim interesie. Pomimo ze mieszkam za granica, komunikowanie się z Panią Blanka nie było nigdy problemem. Pani Blanka odpowiada dosłownie na każdy telefon oraz email, bez względu na porę dnia i odległość, w odróżnieniu od innych pośredników z którymi miałam do czynienia, którzy często odzywali się tylko po to aby pobrać swoje wynagrodzenie. W moim przypadku Pani Blanka nie tylko znalazła kupującego, ale zajęła się wszystkimi formalnościami które pojawiały się w trakcie negocjacji z notariuszem kupujących, spółdzielnia mieszkaniowa, urzędem skarbowym oraz bankiem który udzielał kredytu kupującym. Jej rzetelność i dogłębność w analizie wszystkich dokumentów (a było ich dużo więcej niż w przeciętnej transakcji sprzedaży mieszkania) była imponująca, a opłata za usługi Pani Blanki była jak najbardziej konkurencyjna! Bez pomocy Pani Blanki mieszkanie takie jak moje, z komplikacjami własnościowymi, nadal stałoby nieruchomo na rynku nieruchomości.

Agnieszka Skrodzka

 

Pani Blanka Dobrowolska jest bardzo dobrym pośrednikiem: fachowym, kompetentnym, uczciwym i zorientowanym na klienta. Jest też bardzo sympatyczna. Co prawda dosyć długo szukaliśmy mieszkania, ale wynikło to z błędu doradcy kredytowego (poleconego przez Panią Blankę). Gdy w końcu znalazłem mieszkanie które mi pasowało, Pani Blanka pomogła załatwić formalności, sprawdziła stan prawny nieruchomości i wynegocjowała trochę niższą cenę. Doradziła też kupno miejsca postojowego w garażu za gotówkę i jako osobnej nieruchomości, co okazało się bardzo dobrym pomysłem.

Jej kolejną mocną stroną był polecony notariusz, który załatwił umowę przedwstępną i umowę kupna-sprzedaży po znacznie niższej cenie niż średnio w Warszawie.

Sprzedający mieszkanie też okazał się bardzo uczciwą osobą. Co prawda Pani Blanka wpływu na to nie miała, ale dobry pośrednik powinien mieć też trochę szczęścia zawodowego albo intuicji (jakkolwiek to nazwiemy) i trafiać na osoby, które są wiarygodnymi sprzedającymi. Pani Blanka takie szczęście/intuicję chyba ma, a przynajmniej miała w moim przypadku.

Widać, że Pani Blance zależy na klientach. Można się z nią bez problemu porozumieć nawet w trudnych sytuacjach.  Jestem zadowolony z jej usług i mogę ją polecić z czystym sumieniem.

W szkolnej skali ocen 1-6 wystawiam 5. Mogło być 6 gdyby nie problem z doradcą kredytowym.

Myślę, że jeszcze skorzystam kiedyś z jej usług

Łukasz Kuźniarski

 

 

 

Współpraca z Panią Blanką była oparta na przejrzystych i zrozumiałych zasadach, które w 100% mi odpowiadały. Podczas pierwszego spotkania Pani Blanka dokładnie wysłuchała moich oczekiwań. Następnie przy każdym spotkaniu poprzez obserwacje i rozmowy poszerzała swoją wiedzę o potrzebach i wymaganiach dotyczących mojego wymarzonego mieszkania. Dzięki czemu przekazywane oferty były dla mnie interesujące i już 4 mieszkanie okazało się tym jedynym J

Największą zaletą Pani Blanki jest to, że nie tylko subtelnie doradzi ale także patrząc swoim fachowym okiem zauważy zalety i wady mieszkania. Opowie o nich i szczegółowo wyjaśni wiążące się z nimi udogodnienia i ryzyka. Pani Blanka jest kompetentną, serdeczną osobą posiadającą szeroką wiedzą dot. nieruchomości. Kompleksowo przeprowadziła mnie przez cały proces kupna mieszkania. Od oglądania mieszkań poprzez negocjacje, procedury notarialne aż po przekazanie kluczy.

Serdecznie polecam Panią Blankę, gdyż w dzisiejszych czasach tak trudno o osobę, która za cel postawi sobie przede wszystkim nasz interes.

Pani Blanko dziękuję Pani za serdeczność, zrozumienie i profesjonalną pomoc!

Pozdrawiam serdecznie,
Ela Dziurowicz

 

 

 

Panią Blankę poznałem w 2004 roku. Pomogła nam znaleźć mieszkanie, które odpowiadało naszym potrzebom. Dzięki jej radom kupiliśmy mieszkanie, które przy kolejnej przeprowadzce do innego miasta szybko sprzedaliśmy.
Z czystym sumieniem polecam Panią Blankę jako osobę, która jest niezwykle profesjonalna, potrafi znaleźć właściwe rozwiązania i dostrzega zagrożenia dla klientów. Ma też rzadko ostatnio spotykane cechy wśród agentów empatię i szczerość (wiem co piszę, bo przeprowadzaliśmy się już 9 razy). Ile razy udało się Wam spotkać agenta, który coś odradzi wiedząc, że straci dużą prowizję?
Wracając do Warszawy na pewno poproszę i skorzystam z usług Pani Blanki przy poszukiwaniach naszego kolejnego domu.

Fabian Przybyła

 

 

Blanka…

Pierwsze co przychodzi mi na myśl – Najcieplejsza osoba jaka znam. Człowiek przez duże “C” (a takich coraz mniej).

Obserwowałam ja przez lata – zarówno w zaciszu domowym jak i w wirze pracy. To ona pokazała mi, ze nie sprzedaje się domów, mieszkań czy działek, bo tak naprawdę pomaga się ludziom realizować ich marzenia. Trzeba ich wiec wysłuchać – ich oczekiwań, pomysłów i potrzeb. Podpowiedzieć, doradzić, prowadzić za rękę w meandrach coraz bardziej skomplikowanego rynku nieruchomości. Któż może być lepszy niż Ona – ta, która UMIE słuchać.

Każde miejsce, w którym mieszkała, w krótkim czasie zamieniało się w bezpieczna, spokojna przystań. Również dla gości. Miejsce, gdzie można zwinąć się w kłębek na fotelu, wygadać, napić piwa, poczuć się kimś ważnym. jestem przekonana, ze części tego można doświadczyć będąc jej klientem.

Jeśli kiedykolwiek będę szukać dla siebie miejsca – bez wahania oddam swoje marzenia w Jej ręce.

Anna Sowa

 

 

Z Panią Blanką przed zakupem mieszkania rozmawiałam tylko 2 razy. Pierwszy, kiedy trafiłam na nią dzwoniąc z ogłoszenia. Opowiedziałam jej wtedy jakiego mieszkania szukam. Później nie miałyśmy kontaktu, aż tu pewnego dnia Pani Blanka zadzwoniła do mnie z informacją że ma dla mnie mieszkanie. I faktycznie miała. Dokładnie takie jakiego chciałam i na ulicy na której zawsze chciałam mieszkać. Polecam z całego serca. Oprócz tego Pani Blanka jest przemiłą osobą z którą współpraca to przyjemność. Polecam z całego serca!

Kasia Żal

 

 

Mogłabym napisać, że Blanka to przede wszystkim człowiek ciekawy, z głodem wiedzy, na wskroś uczciwy i ciepły. W zasadzie mogłabym użyć jeszcze kilkudziesięciu przymiotników. Byłoby jednak za długo i nudno, powiem więc tylko, że dla mnie to przyjaciel przez duże “P”. Po prostu. Z tych najbardziej lojalnych, na których zawsze można liczyć. Tylko tyle i aż tyle. Gatunek rzadko występujący w naturze. Naprawdę warto ją znać.

Anna Kita